Aktivity a okolí

Zimní období (konec listopadu až duben)

Bedřichov se právem nazývá zimním centrem Jizerských hor. Ideální podmínky zde naleznou  opravdu všichni.

Sjezdové lyžování

Pro milovníky sjezdového lyžování je  chalupa umístěna naprosto ideálně přímo na okraji hlavní bedřichovské sjezdovky - Malinovka. Od této sjezdovky má i naše chalupa své jméno Na Malinovce. Tuto ideální polohu ocení především rodiny s dětmi, neboť přímo před chatou se nachází dětský vlek, s možností školy lyžování. Hostům je možno poskytnout omezený počet lyžařských permanentek za velmi výhodnou cenu. Je nutno ještě podotknout, že hlavní sjezdovky jsou uměle zasněžovány, což výrazně prodlužuje lyžařskou sezónu.

Bližší informace (včetně ceníku a aktuálních sněhových podmínek) nalezente přímo na stránkách provozovatele vleků SkiBižu zde - www.skijizerky.cz

Běh na lyžích

Pro vyznavače běhu na lyžích je připraveno skoro nekonečné množství běžeckých tratí. Vždyť Bedřichov je místem startu slavné Jizerské padesátky. A tento start se nachází pouze 5 minut chůze (nebo lépe běhu na lyžích) od naší chalupy.

Ostatní

Pokud budete unaveni lyžováním, je možno využít celou řadu dalších nabídek

Další možnosti najdete na stránkách obce bedřichov - www.bedrichov.cz/sluzby

 

Letní období (květen až listopad)

Jizerské hory nadchnou všechny - cyklisty, rodiny s dětmi i turistické nadšence. Cyklisti mají připraveno desítky kilometrů perfektních cest. Turistům se otvírá nádherné pohoří s mnoha překrásnými zákoutími.
V létě a na podzim jsou Jizerské hory rájem pro sběrače lesních plodů. Jizerské hory nabízí i celou řadu dalších nabídek - jízdu na koni, tenis, celoroční bobová dráha ......