Hledání

Výsledek hledání:

< | 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 | >

(1) Aktuálně » Bedřich 2009

Bedřich 2009Letošní Bedřich se opravdu povedl, po maškarním lyžování byl vrcholem velký ohňostroj přímo od naší chalupy. Naše chalupa vykukuje vpravo vzadu.


(2) Aktuálně » Borůvky a houby

Borůvky a houbyNeuvěřitelné množství borůvek a hub je nyní přímo nad chalupou.


(3) Aktuálně » Článek o naší chalupě v časopise Chatař a chalupář

Článek o naší chalupě v časopise Chatař a chalupářČlánek o naší chalupě se objevil ve známém časopise CHATAŘ & CHALUPÁŘ (11/2005). Celý článek si můžete stáhnout zde - obsahuje zajímavé informace o konstrukci chalupy i pěkné fotografie.


(4) Aktuálně » Článek v časopise Bydlení

Článek v časopise BydleníNaše chalupa zaujala i novináře a v prestižním časopise BYDLENÍ (8/2004) jí věnovali celou dvoustránku. Pokud tento časopis vlastníte, přečtěte si zajímavé informace i s množstvím fotek.


(5) Aktuálně » Článek v časopise Dřevo a Stavby

Článek v časopise Dřevo a StavbyDalší hezký článek o naší chalupě se objevil v časopise Dřevo a Stavby, 3/2009. Kompletní článek si můžete stáhnout ve formátu PDF zde.


(6) Aktuálně » Fotka z reklamy

Fotka z reklamyZde na ukázku je jedna fotka z natočené reklamy.


(7) Aktuálně » Hezké Vánoce a celý nový rok 2006

Hezké Vánoce a celý nový rok 2006Zima začala letos pěkně zostra - dnes je více než 80 cm sněhu a perfektní podmínky pro lyžování. Jenom kočky tráví dny nejraději v teple u kamen.


(8) Aktuálně » Internet zdarma

Internet zdarmaOd roku 2011 poskytujeme všem u nás ubytovaným připojení k internetu zdarma. Heslo je k dispozici na vyžádání.


(9) Aktuálně » Jezdí vleky, sezóna odstartovala

Jezdí vleky, sezóna odstartovalaOd pátku 14.12.2012 jsou spuštěny vleky na Malinovce, je dostatek sněhu. Novinkou je pro letošní rok nový bezkontaktní systém lyžařských permanentek.


(10) Aktuálně » Jizerky Card

Jizerky CardNovinkou od letošního roku je Jizerky Card. Jedná se o kartu, kterou zdarma poskytujeme všem našim hostům, kteří se u nás ubytují alespoň na dvě noci.


< | 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 | >